Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne yanıt verdi

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi Tunç Soyer’in Harmandalı Çöp Sahası başta olmak üzere kent gündemine ilişkin açıklamalarına sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanıt vererek, CHP’li büyükşehir ve ilçe belediyelerinin çaba sarf ettiğini söyledi. demagoji yaparak, asılsız reklamlar yaparak bastırmaya çalışanlar, açtıkları yaraların, çözemedikleri ve önledikleri sorunların hesabını hem kamuoyu nezdinde hem de sandıkta mutlaka verecektir. yanlış ve yanlış bilgi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tunç Soyer’in başta Harmandalı Çöp Depolama Alanı olmak üzere kent gündemine ilişkin yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Saygılı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP’li yerel yönetimlerin oluşturduğu 3 çarpıcı gündemi “Dikili’de zabıtanın esnafa yumruğu. Örnekköy’deki kentsel dönüşümde halk katledildi. Çevre katliamı” şeklinde sıraladı. Harmandalı”. Saygılı ifadesinde şu ifadelere de yer verdi:

“Fazla döndürmeyin. 4 yıl 3 ay 27 gün oldu belediye başkanı olalı 8 ay 3 gün kaldı. CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer de ilçe belediyeleri de aynı şekilde ezmeye çalıştı. İzmir’de vatandaşa iftira atmak, koku ve çöplere göz boyamak için Dikili’de gece baskında emniyet müdürleri esnafı yerden kalkamayacak kadar sert yumruklayınca zam için yaptıkları toplantı, Çeyrek asırdır üzerinde uyudukları Harmandalı’nın çöp dağları sayesinde patlama noktasına gelince Vali’ye yazıp; insanları tuzağa düşürecek binalar yapılırken ıslık çalarak dolaşmalarının aceleciliğinin sonucudur. İlk depremde ortalardaydı.Görevden kaçmak, halkı kandırmak,İzmir’in hassasiyetlerini kullanarak kaçmaya çalışmaktır.Fakat onların da maharetleri bellidir:Yapıp konuşup 10.Suçları bastırmak Sorumlu oldukları her hayati krizi, açıklama bekleyerek, demagojiyle, asılsız reklamlarla bastırmaya çalışan sıfır CHP’li büyükşehir ve ilçe belediyeleri, hem kamuoyu nezdinde hem de kamuoyu nezdinde mutlaka hesap verecektir. Açtıkları yaralar, çözemedikleri meseleler, yanlış bilgilerle geçiştirdikleri meseleler için sandıkta. verecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu