Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklamaları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kaymakamlık Kura Kurası Töreninde konuşuyor. Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Uygulamayla desteklense de kitap bilgisinin katkısı ancak belli bir noktaya kadardır. Her mesleğin gerçek incelikleri, görev sırasında öğrenilir. Umarım yetkin, başarılı ve işine sadık olmayı öğrenirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında görev yaparken adınız mülki idare memuru.

Başarılarınızla ailenizi her zaman gururlandırdınız, bundan sonra da devletin gururu olacaksınız.

Unvanlarımız farklı olsa da hepimiz aziz milletimizin hizmetkârıyız. Mülki idare otoritesi mesai saatleri içinde yapılacak veya hükümet binasının duvarlarıyla sınırlı kalacak bir iş değildir.

Bizi temsil etmek için çalıştığınız ilçelerde 365 gün 24 saat çalışacak ve koşacak bir tempo ve motivasyonla işinize sahip çıkmanızı bekliyorum. Başkan olarak bu şekilde çalışıyorum. Uykum beş saat, bilmiyordun, altı saat. Geceleri eve gidişlerim bazen 12, bazen 1, bazen 2 oluyor.

SEZGİN TANRIKULU’NUN TSK’YA İFTİRASI

Mehmetçiğime nasıl hakaret ettiğini muhtemelen izlemişsinizdir. Bizler devlet ve yargı olarak bunlara gereken dersi vermekle yükümlüyüz. Bizi ikinci sınıf hak ve özgürlüklere, ekonomiye mahkum edenler, mecbur bırakanlar Türkiye Yüzyılı vizyonumuzdan ciddi şekilde rahatsız oluyorlar.

Geçmişimiz Balkanlardan Kafkasya’ya, Irak’tan Suriye’ye kadar zor durumda olanlarla ayrım yapmadan kucaklaşmayı içeriyor.

“ÜÇ BEŞ VURUŞ…”

“Sosyal medyada örgütlenen üç beş şarlatanın milletimizi birbirine düşürerek ülkemizi ateşe verme çabalarını boşa çıkaracağız.”

haber-eruh.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu